Výroba – LED zářičů

Zakázková výroba spektrálních LED diod určené pro pěstební a jiné účely – UV, IR, Bílá, Monochromatická, multispektrální výkony od 5 do 300W

LED_diody_pro_pestovani_rostlin_grow_led

Umožňujeme zakázkovou výrobu samostatných COB LED čipů

Specialitou GROWLED.CZ je výroba spektrální COB LED diody na míru. Vyrábíme především COB MULTI LED čipy  s obsahem až 13 vlnových délek v jednom čipu. Nabízíme výkonnové řady od 10 – 300W. Naše COB LED čipy mají výhodu výborného rozložení vlnových délek. COB LED čipy  na rozdíl od jednotlivých 1W a 3W LED čipů, umožňují efektivní mísení vyzařovaného spektra i z malé výšky. Obzvláště když světelný systém využívá optického systému. Naše COB LED čipy mají za následek, že rostliny získávají v každé své části správné světelné záření. To znamená, že při potřebě určité energie složené z několika vlnových délek například 12, nebo při určité potřebě poměru vlnových délek je řešení multi COB LED čipu jednoznačnou volbou. 

Vybírat můžete z následujícího množství vlnových délek (nm):

jednotlive_vlnove_delky_nm_spektrum_portfolio

 Ukázka z výroby COB LED čipů a kontrolní laboratoře

VYROBA_GROW_LED_TECHNOLOGIE

GROWLED.cz se soustřeďí především na oblast konstrukčního uspořádání zářících LED diod a čipů z hlediska jejich účinnosti, které mohou zásadně ovlivnit růst rostlin. GROW LED pěstební technologie je vyvinuta tak, že spektrum vlnových délek je spojité, takže obsahuje úplnou škálu barev a jejich odstínů. Díky tomu lze dosahovat vysokých hodnot a plodnosti.

Výroba COB multi LED čipů základních verzí, nebo vyrobené na přání zákazníka. Výrobní technologie nám umožňuje produkovat takové COB GROW LED čipy, které nesou známku vysoké kvality a výkonu za přijatelnou cenu.

Portfolio obsahuje téměř 30 různých druhů vlnových délek, které lze kombinovat do několika výkonových řad GROW LED čipů a to od 10W – 300W.

K výrobě čipů používáme kvalitní LED diody od předních světových značek jako jsou BRIDGELUX, EPISTAR, EPILEDS.

Při požadavku na zakázkové COB LED diody je nutné nás před výrobou kontaktovat a konzultovat Vaše požadavky.

Rádi Vám pomůžeme.