Výroba – LED zářičů

Zakázková výroba spektrálních LED diod určené pro pěstební a jiné účely – UV, IR, Bílá, Monochromatická, multispektrální výkony od 5 do 300W

LED_diody_pro_pestovani_rostlin_grow_led

Umožňujeme zakázkovou výrobu samostatných LED čipů, také celých svítidel, nebo komplexního řešení průmyslového řízení osvětlení

Specialitou GROWLED.CZ je výroba spektrální LED diody na míru. Vyrábíme především MULTI LED čipy  s obsahem až 13 vlnových délek v jednom LED čipu výkonových řad od 5 – 300W. Tyto mají výhodu výborného rozložení vlnových délek i z malé výšky. Na rozdíl od jednotlivých 1W a 3W LED čipů, kdy se spektrum z nízké výšky nesmísí efektivně. Obzvláště když světelný systém využívá optického vyzařování. To má za následek, že rostliny získávají v každé své části jiné světelné záření. Při kombinaci jedné nebo dvou vlnových délek je to v pořádku, ale při potřebě určité energie složené z několika vlnových délek například 12, nebo při určité potřebě poměru vlnových délek je řešení multi čipu jednoznačnou volbou. Rostliny nemají pocit zastínění atd. nedeformují se a nejsou stresované. Je výhodou, že vytvoříme výkonné energetické záření FAR na ploše cca 5 x 5 cm a to v jakékoli výšce a počtu vlnových délek. Proto se skvěle hodí pro pěstební svítidla. Stejně tak pro pěstování rostlin v domácnosti a průmyslových zemědělských halách.

Vybírat můžete z následujícího množství vlnových délek (nm):

jednotlive_vlnove_delky_nm_spektrum_portfolio

Minimální odběr LED čipů s vlastním složením vlnových délek:

  • GROW LED čip 5 – 20W | 20 kusů
  • GROW LED čip 30 – 100W | 10 kusů
  • GROW LED čip 120 – 300W | 5 kusů

VYROBA_GROW_LED_TECHNOLOGIE

GROWLED.cz se soustřeďí především na oblast konstrukčního uspořádání zářících LED diod a čipů z hlediska jejich účinnosti, které mohou zásadně ovlivnit růst rostlin. GROW LED pěstební technologie je vyvinuta tak, že spektrum vlnových délek je spojité, takže obsahuje úplnou škálu barev a jejich odstínů. Díky tomu lze dosahovat vysokých hodnot a plodnosti.

Výroba multi LED čipů základních verzí, nebo vyrobené na přání zákazníka. Výrobní technologie nám umožňuje produkovat takové GROW LED čipy, které nesou známku vysoké kvality a výkonu za přijatelnou cenu.

Portfolio obsahuje téměř 30 různých druhů vlnových délek, které lze kombinovat do několika výkonových řad GROW LED čipů a to od 5W – 300W.

K výrobě čipů používáme kvalitní LED diody od předních světových značek jako jsou BRIDGELUX, EPISTAR, EPILEDS.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rádi Vám pomůžeme.